1. 1. 2014 jsem celá nadšená nastoupila do Starbucks. Rok jsem byla Baristou na part time, a užívala si skvělou atmosféru a Tým na Můstku. Lepší začátek své kariéry jsem si nemohla přát. Můstku, děkuji!

Love What You Do

S přestupem na částečný úvazek jsem se stala Baristou Trenérem. Protože mě práce bavila, cítila jsem potřebu dál se rozvíjet, a po 2 krásných letech jsem k Vánocům dostala dárek, kterým byla úspěšná certifikace na KP, složená 21.12.

Netrvalo dlouho, a po 3 měsících jsem se posunula zase o kousek dál – na pozici Shift Supervisor, a o letních prázdninách jsem si tak přebrala oblast facility – díky, Dejve! 🙂

A protože změna je život, vydala jsem se za novým dobrodružstvím z centra Prahy, na kavárnu do Letňan. Tady jsem strávila krásných 6 měsíců, objevila kouzlo malého týmu, vytrénovala se na Assistant Store Manažera, a získala tady svoje Třetí místo a rodinku číslo 2.

Všechno je možné

Na počátku roku 2017 jsem dostala příležitost jako Assistant Store Manažer v tréninku nabrat nový tým pro kavárnu Spálená pod vedením Honzy Dobise, který je mojí obrovskou inspirací. Na Spálence jsme jako celý tým ukázali, že VŠE JE MOŽNÉ, kdy1-fotož jsme s úplně novým týmem dokázali 22. 6. 2017 otevřít krásnou kavárnu, která funguje a každým dnem je lepší!

To je pro mě motivací posouvat dál sebe, moje partnery i kavárnu.

A jak motivuji partnery já? Úsměvem. Protože v něm je síla. 🙂

„Naše lidskost nás pohání k lepším výkonům.“

Anička Krpatová (Store Manager in training)