Coconut dream

26.9.2018

Jmenuji se Eliška Hájková a pracuji ve Starbucks Centrum Černý most 2 roky, na pozici Barista trenér – Coffee Master. Díky Starbucks jsem mohla poznat úžasné lidi, vášeň ke kávě, a kavárna je to můj druhý domov.

Cookies & Colombia Narino

12.9.2018

Přinášíme vám další článek z kategorie "káva a jídlo". :-) Tentokát se jedná o foodparing s kávou Colombia Narino, ke které si můžete doma sami upéct lahodné cookies, které vás zahřejí na duši nejen díky čokoládě v nich obsažené.

Co to je Reserve?

16.8.2018

Už v září se v Praze otevře první Starbucks Reserve Clover kavárna. Abychom si alespoň trochu vysvětlili, co to znamená, a zkrátili si dlouhé čekání na tuto slavnostní událost, připravili jsme si pro vás krátkou exkurzi do světa Starbucks Reserve - můžete to brát jako ochutnávku, abyste věděli, na co se těšit :-)

Kávová marinovaná kuřecí křidélka

7.8.2018

Přinášíme další recept, který je inspirován kávou a její chutí. V tomto případě je káva přímo jednou z ingrediencí, a to dokonce v neobvyklé kombinaci s masem. Zároveň můžeme místo závěrečného smažení doporučit grilování, oblíbenou letní kratochvíli :-)

Káva ho stále inspiruje

2.8.2018

Miguel González se narodil v USA ve státě New York. Vystudoval historii a jako lektor angličtiny působil v Latinské Americe, Mexiku, Guatemale, Kostarice a Španělsku, ale už více než deset let žije u nás, v České republice, a propaguje kávovou kulturu Starbucks. V Barceloně potkal svou lásku, dívku ze Slovenska, která tam pracovala přes léto. "Požádala mě, abych se přestěhoval do Bratislavy. Tehdy...