Starbucks Day

14.11.2019

V říjnu 2019 se uskutečnil Starbucks Day na kavárně Můstek v Praze. Zelenou zástěru si oblékli Dva tátové, Kačí Smoothandcooking a Markéta Frank. Naši baristé je provázeli za barem, připravili pro ně ochutnávky kávy a seznámili je o čem je Starbucks.

Co to je Reserve?

16.8.2018

Už v září se v Praze otevře první Starbucks Reserve Clover kavárna. Abychom si alespoň trochu vysvětlili, co to znamená, a zkrátili si dlouhé čekání na tuto slavnostní událost, připravili jsme si pro vás krátkou exkurzi do světa Starbucks Reserve - můžete to brát jako ochutnávku, abyste věděli, na co se těšit :-)

Duben ve znamení komunitních akcí

19.4.2018

CSR je v poslední době hodně velmi skloňovaným pojmem. CSR neboli Corporate Social Responsibility je v současnosti jednou z metod, díky které se společnosti snaží pomáhat ve svém okolí.

VÍTEJ NA BLOGU STARBUCKS

30.1.2018

Přátelé, kamarádi právě dnešním dnem jsme se rozhodli sdílet a odhalit náš Starbucks Tým. Pro začátek za námi přijď na kavárnu Malostranská, kde 31.1. 2018 v 16:00 oslavíme 10 let Starbucks v České republice. Právě kavárna "Malo" byla tou první, která byla otevřena v ČR.

Nastavení cookies